logo

Lavice

Zahradní lavička

images

Popis

Delší zahradní lavička (140 cm), vhodná na zápraží domu, do altánku, ale vzhledem ke své vyšší hmotnosti i do veřejných prostorů.
Lavička je napuštěna olejem Xyladecor, který společně s robustní konstrukcí zarčuje dlouhou životnost. Na přání Vám přiděláme oko pro připoutání řetězem k zemi.

Rozměry

Hmotnost: 45 kg
Rozměry: 140 x 45 x 88 cm

Stoly

Servírovací stolek

images

Popis

Stolek vhodný k zahradnímu nábytku na odkládání jídel a nápojů. Další možností je využití v restauracích při dekantaci vín, k servírování jídel, či jako keridon.
Servírovací stolek je ošetřen bezbarvým olejem Xyladecor, dle Vašeho přání jej můžeme natřít i lazurovacím nátěrem v různých barvách, nebo nastříkat lesklým lakem.

Rozměry

Hmotnost: 11 kg
Rozměry: 80 x 32 x 76 cm

Stoly

Stůl zahradní pro 4 osoby

images

Popis

Dřevěný stůl dle našeho designu je zcela vyrobený z použitých sudů. Společně s našimi zahradními židlemi bude, vzhledem k masivnímu, dubovému dřevu, trvalou ozdobou každé zahrady.
Napuštění několika vrstvami oleje Xyladecor Vám zaručí vysokou odolnost proti vlivům počasí a tím přinese prodloužení životnosti tohoto netradičního zahradního nábytku.

Rozměry

Hmotnost: 35 kg
Rozměry: 170 x 80 x 76 cm

Židle

Židle Antik

images

Popis

Tato židle je vyrobená z dubových sudů o stáří až 60 roků. Na přání Vám ze stejných sudů vyrobíme i stoly či lavičky.
Židle je nastříkaná tvrzeným lakem, nebo pro venkovní použití natřená olejem Xyladecor.

Rozměry

Hmotnost: 12 kg
Rozměry: 50 x 110 cm

Židle

Židle jídelní

images

Popis

Jídelní židle většího rozměru je vhodná nejen do domácnosti, ale vzhledem k svému kvalitnímu provedení i jako stylové vybavení restaurace, pivnice či vinárny.
Jídelní židle je ošetřená bezbarvým olejem Xyladecor, dle Vašeho přání ji můžeme natřít i lazurovacím nátěrem v různých barvách, nebo nastříkat lesklým lakem.

Rozměry

Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 48 x 97 cm

Židle

Židle kavárenská

images

Popis

Židle s užším sedákem je vhodná do menších kaváren či vinných barů. Může však být i vhodným doplňkem chalup či chat.
Kavárenská židle je ošetřená bezbarvým olejem Xyladecor, dle Vašeho přání ji můžeme natřít i lazurovacím nátěrem v různých barvách, nebo nastříkat lesklým lakem.

Rozměry

Hmotnost: 9 kg
Rozměry: 40 x 97 cm

Židle

Židle zahradní

images

Popis

Originální zahradní židle s jedinečným designem je zcela vyrobená z použitých sudů a velice pohodlná. Precizní řemeslná práce zaručuje dlouhou životnost.
Zahradní židle je ošetřená bezbarvým olejem Xyladecor, dle Vašeho přání ji můžeme natřít i lazurovacím nátěrem v různých barvách, nebo nastříkat lesklým lakem.

Rozměry

Hmotnost: 11 kg
Rozměry: 60 x 97 cm

PF 2017

Dvořákova 145

251 01 Říčany

Czech Republic

iconmobil:    + 420 602 271 877
icontel./fax:  + 420 323 603 376
iconemail:    ob-projekt@raz-dva.cz